| ReignForest a întrebat:

Când instaleze un joc de pe net(cu mod) îmi zice aplicația nu poate fi instalată.Am șters 2-3 jocuri,am dat restart la telefon, dar tot nu merge.Alte jocurii merg.

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai bifat sa poti instala aplicati idin surse necunoscute?

| ReignForest explică (pentru Wr3nch):

Da

| Wr3nch a răspuns (pentru ReignForest):

Poate nu e compatibil cu versiuena de Android de pe telefonul tau.

| ReignForest explică (pentru Wr3nch):

Am android 10

| gigelporumbel a răspuns:

Încearcă să dezinstalezi din aplicații. Știu că așa îmi zicea și mie și mi-a spus un tip să eliberez memorie; a funcționat după.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai Card SD? Cât spațiu liber ai? Ai încercat un resset?

| idk98123 a răspuns:

Ai incercat sa instalezi jocul din alta parte? Am mai patit uneori asa deoarece fisierul.apk era corupt, sau nu il puteam juca deoarece era restrictionat in Romania.

| ReignForest explică (pentru idk98123):

Așa am m-ai pățit la alt joc(nu puteam să îl actualizez), acum jocu ăsta l-am găsit în altă parte și merge