| ghorghe123 a întrebat:

Cand intru in Counet srike si bag unele servere imi raman acolo si orice apas imi intra in acel server indiferent ca apas pe options pe new game imi intra pe acel server.Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| teodoryo a răspuns:

Pentru ca unele servere iti viruseaza cs-ul.Stergeti cs-ul si instaleaza-l iar.

| ghorghe123 explică:

Alta solutie?

| Manaila_Iuly_1990 a răspuns:

Apasa pe butonul de consola(~) si scrie asa: connect.surf.cstopz.ro. Este un sv de surf care iti repara la loc si vei putea intra in options si altele. Funda?

| Remusflorinn a răspuns:

Imediat cum intra dai cancel sau asteapta pana serverul e ful si dupa aia il stergi de la favorite