| Skipper09 a întrebat:

Cand intru in cs 1.6 imi da eroarea asta:Could not launch game. Only one instance of this game can be run at a time. Ce fac ca sa rezolv eroarea? Spuneti-mi plizz dau funda!

1 răspuns:
| escapegoatxd a răspuns:

Deci asta inseamna ca esti deja intrat daca tie nu-ti apare trebuie sa astepti, cs-ul poate rula doar 1 data daca dai 2x click sau 1 + enter de 2 ori o sa-ti dea eroare de care ai zis, daca nu-ti intra in cs schimba descarca Bestial, Warzone, Lant!