| CheresAndrei a întrebat:

Ma joc cs1.6 si cand sa dau click pe el imi da eroarea: Could not launch game. Only one instance of this game can be run at the time.Si am si cs1.6 steam dar cand dau sa intru in steam imi da update alea alea si cand sa intre in steam nu mai intra. Puteti sa ma ajutati si pe mine? Multumesc!

1 răspuns:
| BmX21 a răspuns:

Poate erai deja in joc! Mie imi da erroarea asta cand sunt deja pe CS si intru din nou...nush..incearca sa dai un rr