| Devil3ization a întrebat:

De ce cand intru in Cs 1.6 si dau find server se conecteaza automat la un sv!? dau

5 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Deoarece ti s-a instalat un sv automat, si ti-au bindat menu-ul.Iar daca re-instalezi cs-ul sigur vei scapa de problema.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla cand intri prea mult p acelasi server, si la mine s-a intamplat, dar se rezolvabig grinscrie ip de svr in consola si dup ceva timp nu o sa mai ai asa

| Devil3ization explică (pentru anonim_4396):

Dar nu mai apuc sa scriu nimic straight face pentru ca daca dau sa scriu ip mi se conecteaza automat straight face. si nici daca il reinstalez nu merge. nu stiu ce sa-i mai fac

| Devil3ization explică (pentru anonim_4396):

Nu mai apuc sa scriu ip pentrut ca daca dau sa scriu se conecteaza automat! straight face si nici daca reinstalez cs-u nu merge nu stiu ce sa-i mai fac straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Devil3ization):

Incarca atunci sa instalezi alt cs.