| ionita_7184 a întrebat:

Cand intru in metin2ro merge dar cand ies din el si vreau sa mai intru din nou nu merge trebuie sa dau restart la PC ca sa mearga. ce sa fac (dai fundita)

2 răspunsuri:
| NeGaTiwE a răspuns:

Pai reinstaleazal daca nu merge nici atunci reinstaleazal si daca chiar nici atunci nu merge ai virusi in windowswinking asa am patit si eu

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Stiu care este problema...cand se dechide patchul la metin o sa ai o iconita in dreapta jos cu imaginea patchului. Cand o sa iti aparar fereastra cu metinul sa inchizi iconita aia. O sa-ti mearga sa intri si pe 2 ferestre cu metin de odata