| DoooarEuuu a întrebat:

Cand intru in Terraria, dau pe o lume apoi joc vreo 10 minute de exemplu si vreau sa dau save si exit imi da crash. ce sa fac sa rezolv?

5 răspunsuri:
| GennJayJay10 a răspuns:

Ramai fara Ram si te da afara fortat, cauta in setari si dezactiveaza din aplicatiile care stau aprinse continuu gen Facebook sau messenger.Ori iti cumperi un telefon cu 3/4 Gb Ram.

| DoooarEuuu explică (pentru GennJayJay10):

Terraria pe calculator. si pe calculator am 15 gb ram

| GennJayJay10 a răspuns (pentru DoooarEuuu):

Am incercat pe pc si merge super ok pe win 10 si 8gb ram.Nu se inchide, merge exact cum trebuie.Atunci ori il ai cracked ori ma minti cu specificatiile.

| DoooarEuuu explică (pentru GennJayJay10):

Ii crakut jocul. nu l-am cumparat

| GennJayJay10 a răspuns (pentru DoooarEuuu):

E unul care merge sa salveze dar nu mai stiu cine il facuse in zilele mele de pirat laughing.Dar iti recomand sa il cumperi e mult mai bine. Cumparat ai anumite avantaje cum ar fi patch-uri care sa rezolve probleme sau suport in caz de ai probleme cu el tu personal.