| Randomplayer14 a întrebat:

Vreau sa joc terraria si de fiecare data cand creez o lume sau un character nou jocul da crash. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai reinstalat jocul?
Sistemul tău de operare suportă jocul?
Componentele tale suportă jocul?
Jocul e piratat sau cumpărat?
Dacă-i cumpărat, eu zic să contactezi suportul.

| Randomplayer14 explică (pentru LPCTSTR):

Jocul este piratat pc-ul meu suportă jocul si am cautat ceva si am aflat ca unii care au jocul cumparat au exact aceeasi problema. M-am gandit sa il cumpăr dar s-ar putea sa am aceeasi problema.

| AlexCratima2000 a răspuns:

Mai intai verifica daca pc-ul tau este destul de bun sa suporte jocul daca tot nu merge eu zis sa il reinstalezi