| fgmijpb a întrebat:

Cand intru sa joc Call of Duty Ghosts imi zice ca nu am destula memorie RAM. Ce pot face sa mearga?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati GB RAM ai? Daca ai 2 sau 3 e logic. Spune-mi in orice caz cat ai. Daca ai sub 4 GB trebuie sa-ti cumperi plcute de RAM mai bune, daca ai peste 4 GB cred ca e de la joc. Depinde de unde il ai. Funda?

| fgmijpb explică (pentru anonim_4396):

Am 4 GB si imi merge Battlefield 4 la grafici destul de bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru fgmijpb):

Pai incearca intai sa dezinstalezi si sa reinstalezi jocul (e piratat nu?). Si daca nici asa nu merge poate e mai pretentios COD Ghosts decat Battlefield 4.

| Stefan_Marian_2000 a răspuns:

mai sterge din programe ce nu-ti dar foarte multe folosesc apoi stergi jocul si il reinstalezi