| PesPuma2013 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un Pc pana in 1500 lei care sa mearga fifa 14 gta 4 si Call of Duty Ghosts. Funda! happy

4 răspunsuri:
| Dragos4SAD a răspuns:

Incearca sa iti faci un pentium ivy bridge sau haswell cu 4gb ram si plusezi cat mai mult pe placa video

| Jipa95 a răspuns:

Daca il faci pe asta din piese iti vor merge jocuri mult mai puternice decat fifa, gta 4, etc :) http://www.sistemepc.net/2014/03/configuratie-sistem-gaming-1500-ron.html
COD Ghosts sau Watch dogs, mai taras, da iti va merge! :)

| PesPuma2013 explică (pentru Jipa95):

Nu vreau sa il fac din piese vreau unul complet.

| Jipa95 a răspuns (pentru PesPuma2013):

In 1500 lei ce vrei tu pentru gaming nu gasesti decat SH, cel mai convenabil ar fi sa ti-l faci pe piese daca ai buget limitatwinking