| YOo_Cosmin_1999 a întrebat:

Cand mi-am cumparat PC-ul nu avea nicio problema. Toate jocurile pe care le jucam (LoL, CS:GO, Paladins) imi mergeau 100+ FPS. In momentul de fata toate imi merg sub 60 fps. Care sa fie problema?
Mentionez ca am I5 3150 3.1 Ghz, GT 610, 8 GB RAM.
Calculatorul este curatat, piesele sunt curatate, procesorul are pasta termoconductoare. Nu stiu care este problema.

4 răspunsuri:
| Pepyo a răspuns:

O solutie ar fi sa reinstalezi windowsul..sau poate ai ceva viruși in pc... ar fi bine sa dai un scan.
Sau incearca sa mai ștergi ceva din pc... jocuri/programe

| Constantin_Albert-Gabriel_1996 a răspuns:

Dezinstaleaza din jocuri

| spaiNNcs a răspuns:

Ai umblat la setarile placi video? Sau ai bagat ceva setari in consola ( ma refer la cs go). Intra in nVIDIA control panel si dezactiveaza vsync. In cs go scrii in consola fps_max 300.

| YOo_Cosmin_1999 explică (pentru spaiNNcs):

Nu am umblat la absolut nimic...totul s-a intamplat pur si simplu odata cu timpul