| aLeXFotballClub a întrebat:

Cand platesc un joc de pe steam(cu cardul visa) desigur cardul mamei mele cand scrie toate datele ii va merge doarece nu are euro pe cont!
Sau nu conteaza? ii ia suma il lei sau trebuie schimbat ceva?
Multumesc anticipat

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Paysafe il gasesti la orice magazin unde are un afis:paypoint cu galben. Poti gasi la un mini-market, un magazin, de fapt, la orice magazin.Si sunt de 25-50-100 lei si tot asa.

3 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

De ce nu iei cu paysafe.E mult mai usor si,, secret''

| aLeXFotballClub explică (pentru Mafiotu007):

Dar nu cred ca are..Sau are? Nu ma pricep in astea! laughing

| Mafiotu007 a răspuns (pentru aLeXFotballClub):

Paysafe il gasesti la orice magazin unde are un afis:paypoint cu galben. Poti gasi la un mini-market, un magazin, de fapt, la orice magazin.Si sunt de 25-50-100 lei si tot asa.

| RamCharan11 a răspuns:

Incearca paysafecard, este mult mai bun si mai simplu.