| bogdan2202 a întrebat:

Cand vreau sa deschid o aplicatie imi apare eroare program.exe is not vaid in win32 application

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Cauze:
Fişierul este corupt, rău, sau lipseşte.
Fişierul nu este conceput pentru versiunea de Windows care ruleaza in sistemul tau.
Fişierul este un virus, vierme, sau un fişier cu alte programe malware.
Hardware incompatibilitate.

Fa o scanare cu MalwareByte Antimalware de aici: http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.