| DaniTDCI a întrebat:

"is not a valid Win32 application"(cand vreau sa il deschid) aceasta eroare imi da la jocul Darksiders 2, plz ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Welp am verificat mai amanuntit specificatiile pe steam. merge doar pe 64-biti deci, ca sa poti rula o aplicatie pe 64 biti trebuie sa ai windows pe 64 biti. adica trebuie instalat un alt windows.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Ai descarcat probabil versiunea pe 64biti?

| DaniTDCI explică (pentru Danzell):

Cred ca da, dar nu stiu cum sa pun pe 32biti

| Danzell a răspuns (pentru DaniTDCI):

Welp am verificat mai amanuntit specificatiile pe steam. merge doar pe 64-biti deci, ca sa poti rula o aplicatie pe 64 biti trebuie sa ai windows pe 64 biti. adica trebuie instalat un alt windows.