| EduardTPU a întrebat:

Care e problema, de ce nu pot sa intru in pagina de facebook?(nu am gresit parola sau altceva) uitati-va in imaginea asta: http://imageshack.us/photo/my-images/191/screenshotoiu.p ng/

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite ce spune facebook ->>>
Ne pare rău, ceva a mers prost. Lucrăm la obtinerea acestei probleme cât mai curând posibil.
Tu nu ai gresit cu nimic (este de la ei)

| EduardTPU explică:

@neluL: cu atat mai rau, pentru ca e asa de o saptamana! nu prea au angajati cei de la facebook...sau asta nu e o prioritate pentru ei.

| neluL a răspuns (pentru EduardTPU):

Stiu cazuri cand s-au trimis 40 -50 de e-mail-uri si tot nu a raspuns la unul din ele!