| Fernando9Torres a întrebat:

Am o problema cu cs-ul, cand vreau sa intru in cs imi da aceasta eroare. http://imageshack.us/photo/my-images/849/catsttt.jpg/
Funda

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

1. Adresa catre locatia cs-ului nu trebuie sa sa contina alte litere decat cele din alfabetul latin (abcdef...etc).
2. Sterge fisierele AppUpdateStats.blob, ClientRegistry.blob din folderul steam.
3. Steam-ul este instalat in C:\Program Files? daca nu, resinstaleaza-l aici.

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Folosesti steam?

| Fernando9Torres explică (pentru ThEEmperoR):

Da.de la cs-ul steam e eroarea

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Fernando9Torres):

1. Adresa catre locatia cs-ului nu trebuie sa sa contina alte litere decat cele din alfabetul latin (abcdef...etc).
2. Sterge fisierele AppUpdateStats.blob, ClientRegistry.blob din folderul steam.
3. Steam-ul este instalat in C:\Program Files? daca nu, resinstaleaza-l aici.