| CristianoCristi a întrebat:

Cand vreau sa ma uit la un clip pe youtube(nu stiu daca e reclama, daca este, imi cer scuze), cand il fac full-screen se vede negru, dar cand il las mic se vede normal. De ce?

3 răspunsuri:
| MistyLilyBella a răspuns:

Pai se vede negru pentru ca se incarca si daca videoclipul e oprit e negru pana apesi iar pe start... daca e pornit si nu se misca da pe stop apoi apasa iar pe start. daca nu merge fal iar mic.da pe stop si spoi fal full si da pe star! sper ca team ajutata! chiar daca nu primesc fundita incearca! sper ca te-am ajutat!

| bwmer123 a răspuns:

Sti de ce pentru ca full-screen iti mareste imaginea sau nu ai instalat ceva.

| CristianoCristi explică:

Tot nu merge sad