| edis123456 a întrebat:

Am un laptop g6 hp pavilion si in jocuri mi se vad doar pe centru ecranului si restul e negru in parti,am un intel hd placa si nu stiu sa setez fulll screen,mentionez ca pe dekstop se vede full dar si pe youtube se vede doar pe centru

4 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Daca vei da rezolutia jocului pe full hd, grafica ta nu va rezista! Se va misca foarte greu etc etc...
Bafta!

| mihai55nmp a răspuns:

Intri la setari jocuri si dai rezolutia full rezolutia ca sa se vada binewinking

| mihai55nmp a răspuns:

Optiuni si setari joc