| krysty199 a întrebat:

Salut dc nu pot vedea calumea in full screen pe youtube partea de sus stinga se vede clipul iar jos dreapta se vede negru dc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Poate ca windowsXP nu suporta placa ta Si windowsul 7 care este (dupa mine ) cel mai bun windows mai bun ca 8/9/vista etc o suporta happy
Sau poate ca sa bulit placa intre timp si de asta sad

fundita ceva happy

3 răspunsuri:
| lazio9 a răspuns:

Placa video sau programul pentru. placa video = MUCI, reinstaleaza-l si da-i restart

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Este o problema cu placa video!

| krysty199 explică (pentru AnimeG0DDDFan):

Poate dar pe alt fel de windows nu face asa de exemplu pe 7 nu amveam aceasta problema dar pe xp nu stiu crying

| AnimeG0DDDFan a răspuns (pentru krysty199):

Poate ca windowsXP nu suporta placa ta Si windowsul 7 care este (dupa mine ) cel mai bun windows mai bun ca 8/9/vista etc o suporta happy
Sau poate ca sa bulit placa intre timp si de asta sad

fundita ceva happy