| dulausmax a întrebat:

Care are un server de metin2 prin hamachi in care sa fie king la magazin?

2 răspunsuri:
| Axel22 a răspuns:

Prietene, king la magazin poate fi la orice mt, chiar si la metin2.ro, ownerul alege ce iteme sunt in magazin. Si nu inteleg, de ce prin hamachi? De ce nu vrei sa joci un server de mt fara hamachi, la alea nu trebuie downloadat nimic si nu-ti mai bati capu cu paswordu de la hamachi.

| dulausmax explică (pentru Axel22):

Pentru ca de exemplu daca e prin hamachi gm acelui server face eventuri cheama monstrii in map1 depinde da iteme modate si altele...