| anonim_4396 a întrebat:

Care are un trade hack pentru metin2 ro 2011?! trebuie urgent da sa functionezee

1 răspuns:
| Darkavenger96 a răspuns:

Ai vrea trade hack nu-i asa? Cum am mai zis asa ceva nu functioneaza, dupa cum se stie majoritatea "hackurilor" sunt la nivelul clientului de metin. Un oarecare presupus "tradehack" ar trebui sa actioneze si de partea cealalta a celui ce negociaza cu tine, deci ar fi o chestie imposibila. Totusi pentru alte hack-uri consulta www.elitepvpers.de. Fa-ti cont si consulta forum-ul