| alexCELmare a întrebat:

Care caracter creste cel mai repede pe metin 2 ro?

5 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

Cu Warrior am ajuns la nivel 54, cu ninja la 52, cu sura la 48 si cu samanu' tot la 48, deci as spune Warrior (am facut conturile in aceleasi zile ) dar l-am dat contul ca ma plictisisem de metin

| SnowBal a răspuns:

Cu razboinicul
Bafta!

| Dark13 a răspuns:

Warr bati mai rapid sura consuma mult blue ninja bate greu si samanu deci warru daca esti mental ai un avantaj ca iti scade putin daca esti corp aduni mult dar iti si scade deci concluzia esti ca warru apoi sura arma, apoi ninja happy si apoi saman bafta

| eutunoilafilm a răspuns:

Cresti mai repede ori cu ninja ca faci lure ori cu saman ca dai buff!
Bafta!

| Pisicutza97 a răspuns:

Daca vrei tu sa cresti un SURA AM(Arme Magice)...dar daca vrei sa te creasca altii... poti sa iti faci un ninja dar de la lvl 55 in sus nu mai ai la ce sa cresti.adica sa faci lure.iar cu shamanul in v2 se cauta buffer.CONCLUZIA:SURA,SHAMAN