| Șeerbi a întrebat:

Hey! in metin, pe la lvl 22... pe unde se creste repede si bine? funda tongue

7 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

In map2 la salbatici! Funda?

| RoXyRaLu a răspuns:

Pai eu acum sunt lv 30 si la lv 22 imi aduc aminte ca am crescut in Bockjung pe la amazoane si cresteam destul de repede.La amazoane, adica la fetele alea cu arcul daca nu stii. Daca nu esti pe privat si esti pe metinul ro, ala care daca il ai l-ai instalat de pe pagina pricipala a metinului, da-mi un mesaj si zi cum te cheama ca intru eu acum si te cresc.Sunt Raluka96

| ProCoSmYn a răspuns:

Pai... daca vrei iti dau eu un cont de lvl 30 da imi dai funda? dai add la cosmin6649 si til dau eu

| CalinBerindean a răspuns:

In metin la lv 22 cel mai bine poti creste la salbatici. tongue tongue tongue tongue Mai bine joci mondialmt2 dupa alegerea tawinkingwinking

| Șeerbi explică:

Sunt war

| Valentin3333 a răspuns:

Cresti bine la salbatici.
Daca esti Razboinic pe Mental ai putea sa cresti cu usurinta pentru ca are corpul care iti da aparare.

| xCelMaiTaree a răspuns:

Sall cel mai bine punete mental si du-te la esoterici acolo faci si profit ca cad riburi din greseala dar si cresti repede eu acolo am facut lv36