| Felea_Nicoleta_1996 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos loc de pe Terra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in multe locuri din mai multe tari. Sunt o gramada de locuri foarte frumoase in toata lumea. Nici daca ar fi sa calatoresti toata viata nu le-ai putea vedea pe toate.
Numai ca nicaieri nu imi place atat de mult ca satul unde stau bunicii mei din Romania. E ciudat, pentru ca nu sunt multe lucruri de vazut acolo si totusi in acel loc ma simt cel mai bine.

11 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Mereu mi-a placut sa fiu pe o insula din orice ocean, cu o padurice foarte foarte deasa, in care sa-mi pot face o casuta din paie, in care pot manca fructe ca mancare si sa-mi fac niste animale de companie

| Musique a răspuns:

Acasă.

| Xtadelo a răspuns:

Casa mea love struck

| Delicacy a răspuns:

Antarctica.

| CryChristiAN a răspuns (pentru Delicacy):

Lol?laughing.

| Delicacy a răspuns (pentru CryChristiAN):

Ce? N-am dreptate?

| Forev3rAlone a răspuns:

Locul pe care noi il numim,, acasa". happy
Sau mi-ar placea mult...na, nimic altcevca.Tot locul in care am crescut de mic copil si am invatat sa merg ramane pe primul loc! :X

| Vampiritza97 a răspuns:

Honolulu Hawai smug b-)

| GirlzM a răspuns:

Pentru mine una. tara perfecta ar fi Anglia.Cel mai frumos loc de pe planeta este locul in care te simti bine..so, for me : UK.

| BuzaTron634 a răspuns:

In Somalia...

| noname96 a răspuns:

Eu unul, ador tarile din zona padurii amazoniene, gen Brazilia :X.