| Grigore1239 a întrebat:

Care e diferenta dintre Metin 2 hammer clientul din 2012 si clientul vechi in afara faptului ca cel din 2012 ia mai mult cu 300MB?

Răspuns Câştigător
| Georay a răspuns:

In clientul nou au fost introduse arme si armuri si cateva NPC-uri din 2012.Cam atathappy

4 răspunsuri:
| Cartitza a răspuns:

Pai, ai mult mai multe iteme noi, si cu clientul 2011 nu le poti vedea... Se downloadeaza de pe http://www.hammerm2.com/download.html Si apesi pe butonul din stanga.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Cartitza a răspuns (pentru Grigore1239):

Hai mai laughing. Te-am ajutat, da-mi si tu funda, ca nu pierzi nimic happy.

Răspuns utilizator avertizat