| nuamnume4142 a întrebat:

Care e diferenta dintre Xbox Game Pass for PC 3 Months Trial - Microsoft Key - GLOBAL si Xbox Game Pass for PC 3 Months - Microsoft Key - GLOBAL? Ca vreau sa imi cumpar varianta trial dar nu stiu daca am dezavantaje!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Prima merge doar daca e activata pe un cont nou, pe care nu a mai fost abonament sau trial cu alta ocazie. Also vezi ca iti trebuie VPN pentru activare. Sau sa o faci din aplicatia mobila, conectat pe date nu wifi.

| nuamnume4142 explică (pentru Wr3nch):

Si imi trebuie cardul pe contul ala sa functioneze?

| Wr3nch a răspuns (pentru nuamnume4142):

Da, ca sa prevină frauda si sa nu faca lumea conturi de trial intruna.