| Casian14 a întrebat:

Care e diferneta dintre un joc luat de pe steam și unul adăugat manual pe steam (cu optiunea non-steam)? Dau funda.

3 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Diferente nu prea sunt singuru minus e ca daca reinstalezi windows-ul nu o sa iti ramana pe steam jocul.

| Casian14 explică (pentru DonMoldo):

Deci în afara de asta, e exact la fel?

| 2gaby1 a răspuns:

Daca adaugi un joc, manual pe steam e fix același lucru ca și atunci când l-ai porni de pe desktop
De exemplu, daca ai gta v piratat și îl adaugi pe steam, tot nu vei putea juca multiplayer