| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Care e mai smecher pentru xbox one Assassin creed Sindycate sau State of Decay Game of the year opinie dc?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu192837465 a răspuns:

Cred ca Assassin's Creed Syndicate ar fi cel mai fain joc deoarece are o grafica buna si daca esti un tip caruia ii place sa faca misiunile stealth este cea mai buna alegere.

Aceasta a fost parerea mea. Poti sa-ti bagi orice joc vrei, nu neaparat sa te iei dupa mine.

Sper ca te-am ajutat happy

| Medvig_Andrei_1995 explică (pentru Ovidiu192837465):

Da eu sunt mare fan Assassin creed si ai mare dreptate si m-ai ajutat mersi happy

1 răspuns: