| GiGiMan a întrebat:

cum se procedeaza cu produsele la precomanda de pe eMAG mai exact acest produs:http://www.emag.ro/......BM/.Funda!

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Dai click pe ''adauga in cos''.
Apoi va trebui sa-ti faci cont.Bifezi sunt client nou si apoi completezi acolo:numele pe care va fi emisa factura,adresa unde va fi livrata comanda, lasi bifat numerar sau ramburs(platesti la primire), scrii o adresa de email si un numar de telefon(vei fi sunat de cel de la firma de curierat), bifezi ''Am citit termenii şi condiţiile şi sunt de acord cu acestea'', apoi click pe trimit comanda.
Daca dupa aceea mai apare ceva vezi tu.

| GiGiMan explică (pentru taken):

Ideea e ca produsul e la precomanda si la asta ma refeream adica, cat trebuie sa astept pana vine sau mai multe detalii de genu...

| taken a răspuns (pentru GiGiMan):

Nu inteleg, cum adica ''la precomanda''?
Scrie in stoc.Il comanzi azi si maine il primesti.