| xSouNNd a întrebat:

Care este bindu ca sa fac reclama? (counter strike)

Răspuns Câştigător
| TheQuick a răspuns:

Nu am inteles, tu vrei sa iti faci un bind cu o reclama? sau ai deja bind cu o reclama si vrei sa-l scoti?
Iti raspund la ambele intrebari laughing
1: daca vrei sa iti faci un bind cu reclama : bind "tasta" "say reclama", exemplu bind "v" "say cs.teron.ro" si cand apesi pe v apare in chat cs.teron.ro
2. daca ai un bind deja si vrei sa-l scoti, luam exemplul de mai sus, daca ai bind pe v cu cs.teron.ro trebuie doar sa scrii in consola unbind "v" si ai rezolvat problema.