| Visan_Rares_Visan_Rares_1990 a întrebat:

Care este cel mai bun campion din League of Legends?(adica campionul care are abilitati bune si provoacă damage mare adversarilor).

Răspuns Câştigător
| melkittenqueen a răspuns:

Sincer mie imi place Temoo mult. Adica da damage, are otravita, si mai las si ciuperci pe toata mapa si fac killuri fara sa imi dau seama + ca are si viata calumea. Si mai e Katarina care da damage si la fel, are viata multa. Dar conteaza sa stii sa joci cu anumiti campioni. Deexemplu eu nu prea ma descurc cu Kata, chit ca are damage mare dar mna mie imi place sa joc mai mult adc. da sunt fata si joc lol nu ma judeca