| maryus15 a întrebat:

Care este cel mai nou si cel mai tare joc din naruto shippuden?

2 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Anul asta s-au lansat 4 jocuri Naruto, sau cel putin atatea stiu eu:
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 : Will of Fire Edition, pe data de 8.03. 2013, pentru PS3 si XBOX360
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 : True Despair Collector's Edition, tot pe data de 8 si tot pentru PS3 si XBOX360
Naruto Powerful Shippuden : 3DS, pe 18.03. 2013 pentru 3DS
Naruto Ultimate Ninja Storm 3: Full Burst, care va fi lansat pe 25.10. 2013 pentru PS3 si XBOX360

| maryus15 explică (pentru MisterSTAG):

Am inteles..si pentru pc?