| GamesHacker21 a întrebat:

Care este cel mai tare joc online? funda celui mai bun raspuns

10 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Angry Birds Friends-e cel mai popular

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

World Of Warcraft.
Classic, The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists Of Pandaria - ai de unde alege.
Sau Aion. Nu stiu daca e o problema, dar ocupa destul de mult spatiu, in jur de 20 GB. Bafta!

| libertatea98 a răspuns:

Cel mai tare joc online care imi place mie si mi se pare cel mai tare joc online poate tie nu iti place si ti se pare alt joc cel mai tare....Deci,eu zic ca cel mai tare joc online nu exista, pentru ca unora le place ceva si altora le place altceva.Mie imi place BOMB IT. Funda?

| Ygorr38 a răspuns:

Mie mi s-a parut cel mai tare joc online triburile.
este un joc de strategie care se joaca in timp real si alaturi de mai multi useri. undeva la ordinul miilor.
Acel joc necesita timp si rabdare, asa iti poti dezvolta abilitatea de comunicare, strategie si alte chestii.
In plus iti poti face foarte multi prieteni acolo.
Am jucat si eu si joc acel joc si acum si pot zice ca am foarte multi prieteni din alte judete cu care tin legatura si in ziua de azi

| GamesHacker21 explică (pentru Ygorr38):

Se aseamana cu travian

| Ygorr38 a răspuns (pentru GamesHacker21):

Intr-adevar,se aseamana.dar e ceva diferithappyeu am facut o obsesie pentru acel joc, mai ales daca detii si functii de conducere in unul din triburile de acolohappy. asta iti aduce o mica obsesiehappy

| GamesHacker21 explică (pentru Ygorr38):

Da dar care este scopul

| Ygorr38 a răspuns (pentru GamesHacker21):

Se spune ca acel joc este un mijloc placut de a-ti pierde timpul.
Daca esti o persoana care cauta sa cunoasca persoane multe si sa iti faci prieteni ii poti gasi acolohappy
in special pentru prieteni

| Ygorr38 a răspuns (pentru GamesHacker21):

Pana nu vei intra sa vezi despre ce este vorba nu vei intelegehappy

| Ard_Andy_1998 a răspuns:

S4 league sau incearcacrysis dar poate nu chiar ce vr uh. Funda happy?