| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai tare Sv privat PVM de Metin2? Cu zodiac si toate cele ca pe Ro dar cu lvl maxim 250 sau chiar 999 (am vazut ca deja exista unu).
Cine recomanda cel mai tare server are funda fara comantarii!

1 răspuns:
| Skizzo3400 a răspuns:

Https://discord.gg/KfjDQQzd
????????????????????????????????????????????????????????????
Salutari playeri, a-și dori sa va informez ca un nou server de metin se va deschide in curând.
Bun sa începem cu noile implementării :
Full pvm Itm de început
Nivel 105
Shop offline
Costume weapon (skinuri )
????Peste 100 de costume
????40 de peturi
Card okey
Gameplay echilibrat
Evoluții = oțel, posă, beta, și o ultima evoluție extraordinara ????
Avem și un sistem de realizări care este extraordinar și va ajuta foarte mult.
Și multe alte evenimente, va las sa descoperiți singuri ????
???? Cufere : cufăr cu pui, cufăr [Mr], cufăr furtuna de nisip, cufărul regilor ????
???? Boss : Nemere
????Boss : Azrael
???? Boss : Razador
???? Boss : Dragonul de gheata
???? Boss : dragonul roșu
???? Dungeon - Hydra! ♥️
Va aștept pe serverul nostru de Discord și sa aflați când este marea deschidere!
Srv de metin este creat pentru pasionați de metin si cei care știu ce este un server de metin adevărat. Pe server nu este si nu va fi niciodată chestii " Pokemon"
Ps: nu este un server de o luna si atât ????