| bissku112 a întrebat:

Care este diferenta dintre League of Legends si League of Legends pbe?

Răspuns Câştigător
| FloFlo888 a răspuns:

1. Tonia..nu e nimic adevarat din ce spui.
2. Salut! League of legends e serveru oficial si cel normal
League of legends PBE este asa zis Server Test. Unde fac cei de la RIOT teste ca sa afle bugurile si toate problemele happy In PBE iti da de la primul meci lv 30 si 4000 RP si 10000 IP la fiecare 24 de ore. Faza naspa la PBE : merge facut cont doar in anumite zile. Si eu caut sa imi fac big grin

| bissku112 explică (pentru FloFlo888):

Dar este adevarat ca, campionii costa 1 ip iar skinurile costa 2 ip/rp?

| FloFlo888 a răspuns (pentru bissku112):

Nu nu este adevarat

4 răspunsuri:
| zTonia a răspuns:

PBE e din alta tara, nu e originalul, gen Metin2ro, metin2us... happy

| bissku112 explică:

FloFlo888 dar este adevarat ca toti campionii casta 1 ip iar skinurile costa 2 ip/rp?