| Tsukuyomi6 a întrebat:

Care este diferenta dintre un mouse de gaming si unul normal? in afara ca are 1 kg de plastic si 100 de becuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se prostesc. nu au mai mult de 14 ani dar se dau mari. eu folosesc un mouse la orice, pe net sau gaming, si nu am probleme. dar na ce pretentii ai la restul.

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Pai in afara de cele mentionate mai sus ar mai fi, mai multe butoane(gen pentru cod sa arunci grenada, cutit etc). Sensibilitate mai mare si cam atat

| BadLara a răspuns:

Este programabil,se pot seta macros, nu prea atingi tastatura cand joci, timpi de raspuns mai rapizi, durata de viata mai lunga, nu oboseste mana repede (pentru gaming 24 h+), setare greutate, etc.