| NaturalLl a întrebat:

Care este mai frumos? Voi ce ati alege (si de ce daca se poate) dintre Dead By Daylight si Friday the 13th cand o sa iasa? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| NoobCaNoob a răspuns:

Dead by daylight, are multa actiune si e mai usor sa scapi de killer (le am am pe ambele si stiu ce zic)de friday te plictisesti mai rapid, in dead by daylight sunt mai multi killeri si mai des updateuri, friday are 3 mapi DBD muult mai multe, in DBD gasesti mai rapid meciuri, in Friday nu poti sa joci cu killer cand vrei tu dar in DBD poti alege