| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

Am un pentium g4400, 8gb ram ddrk 2133mhz, rx 460 2gb dual oc (Asus) hard disk 1tb, sursa de 420w cu toate protectiile dar nu e certificata.

1.Sursa tine intregul sistem
2.Pot juca dead by daylight,rocket league, friday the 13th, gta v CU SETARI NORMALE POATE CHIAR LOW DAR 1080P.

3. Daca cumpar un i3 skylake sau kabylake pot juca aceleasi titluri cu setari medii?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai procesor slab de aceea NU poti! Cu un i3 ai putea dar vezi sa alegi unul care lucreaza pe cati mai multi GHz!

| Laurentiu_Irimia_2002 explică (pentru lpavel):

Ba procesorul meu nu e slab, sunt alte procesoare cum ar fi 2 duo sau cele din generatia precedenta pentium g3258.SI DUCE FOARTE BINE GTA V. Asa ca pot sa joc

| lpavel a răspuns (pentru Laurentiu_Irimia_2002):

Atunci poti juca si celelalte jocuri pentru ca alea au cerinte mai mici daca zici ca merge GTA... Iar alta data sa nu te mai adresezi cu BA, ca nu sunt animalul tau de companie! Nu te-a invata mamicuta cum trebuie sa vorbesti?