| Dolxee a întrebat:

Care este parola pentru a dezarhiva The Sims 3 Generations? Nu vreau site-uri unde trebuie sa trimit mesaje pentru a putea downloada parola! Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Parola este scrisa exact pe pagina de unde ai facut descarcarea! daca acolo nu este atunci poti sa arunci jocul ->Nu se poate dezarhiva fara parola si nici nu este o parola universala! La parola winrar scrii cam ce-ti trece tie prin cap daca vrei sa parolezi un fisier! Orice poti sa scrii ca uploader!

| Emanuela_Catana_1989 a răspuns (pentru neluL):

BUNA si eu am cam aceiasi problema dar am intrat pe site, m-a pus sa descarc o chestie pentru care mi-a luat 3 euro apoi mi-a spus descarcarea parolei este la un pas, am mai trimis alti 3 euro si iar ma duce la prima pagina de unde sa descarc parola ș-apai eu nu le mai dau 3 euro dăi încolo. Ma poți ajuta?