| xcristix a întrebat:

Care-i treaba cu robots.txt de la blogger,am dat search pe google pentru blogul meu si imi gasesti prima pagina,insa imi apare jos imi apare"repetati cautarea cu rezultatele omise incluse"si imi apare si o eticheta, iar la descrierea ei scrie "Lipsa unei descrieri privind acest rezultat este cauzată de fişierul robots.txt al acestui site. Aflaţi mai multe."Eu nu am umblat la fisierul robots.txt, l-am lasat by default "no".

1 răspuns:
| ad2017 a răspuns:

Acolo alegi daca site-ul tau va fi vazut de motoarele de cautare dupa cum stiu.