| zxzx a întrebat:

Saptamana asta contul meu Google a fost spart. Am rezolvat problema, dar in contul blogger ce face parte tot din google nu mi-am mai gasit blogul, decat altul pe care nu il mai foloseam.
Ce pot sa fac sa-mi recuperez blogul, unde sa-i contactez?

Aici e pagina lor cu probleme legate de cont dar nu gasesc nimic care ma poate ajuta:
http://support.google.com/blogger/?hl=en&rd=1

1 răspuns:
| dnsmnl a răspuns:

Incearca sa vezi daca poate tu sau altcineva a dat optiunea de a-ti ascunde blogul.Adica el exista doar ca tu nu il vezi in Tablou De Bord.Incearca sa iti cauti blogul pe net.Dar daca cineva l-a sters, imi pare rau dar nu il poti recupera.