| eneionut99 a întrebat:

Care imi da cont fermavesela plz ii ramana dator si ii dau funda +vot. oooooosa fie mai mare de 12

7 răspunsuri:
| eneionut99 explică:

Pai si zi-mi imi dai sau nu

| eneionut99 explică:

Pa si imi dai contul sau nu

| dodococo04 a răspuns (pentru eneionut99):

Vrei am lvl 13 dodococo idul daca vrei parola da-mi un mesaj pe gmailul cosmin. ursuleanu@gmail.com

| eneionut99 explică:

Add id meu ca al tau nu stiu cum sa il adaug abc.ionut99@yahoo.com

| eneionut99 explică:

Add id meu abc.ionut99

| eneionut99 explică:

Add id meu abc.ionut99@yahoo.com ca pe al tau nu stiu sa il adaug

| AlinaaAli a răspuns:

Ee nu e asa greu sa ajungi la lvl 12! pana acolo e cel mai simp-lu! intr-o saptamana ajungi!