| iustiiusti a întrebat:

Care imi da si mie plizzz un link de descarcat San Andreas Multiplayer sau un ghid despre cum sa al descarc si cum sa fac ca sa pot juca mersi mult cine imi da un raspuns concret va primi funda

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

Pentru a putea juca gta san andreas multiplayer trebuie mai intai sa ai gta san andreas original instalat, apoi descarci asta http://dl.foco.co/samp/sa-mp-0.3c-install.exe sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| jutify a răspuns:

Incearca sa downloadezi de pe acest link si pach-ul multiplayer il instalezi in folder-ul jocului! sper ca te-am ajutat!