| deejayoo a întrebat:

Cum pot juca san andreas multiplayer?

Răspuns Câştigător
| andreiandrei022 a răspuns:

Intra aici, este un tutorial: http://gta.jucatori.net/......mp-32.html Bafta! P.S:FUNDA?!

2 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Iei de pe net san andreas multi player (programu) apoi il bagi in folderu cu joc, intri in samp(san andreas multiplayer) iti alegi sevrerul apoi dai play game sau cum scrie acolo incerci u mai multe servere din astea... e aproape ca la cs
funda?:X

| drak3_6120 a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai jocul instalat( probabil jocul bun, nu alt mod sau ceva), apoi trebuie sa descarci de pe net SAMP...pe site'ul de pe care descarci SAMP probabil ca o sa scrie si cum sa il faci sa mearga...tongue FUNDA?big grin