| asasdarxxe a întrebat:

Care imi da si mie un server de zm(Counter strike 1.6) CSO mod adica deala care ai bani $ si iti iei arme si nu se exista ammo si sa se faca bani foarte rapid!

3 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Aici ai o gramada sper sa-ti placa unul din ele http://servere-cs.freakz.ro/......e_1.6.html

Craciun Fericit:)

| asasdarxxe explică (pentru TestPetrut):

Mersi, la fel, dar e o problema. Nam cerut servere de zm ci un server cu mod CSO in care e numai cu $$ si se fac repede.

| KaTaNa01 a răspuns:

Uite aici un servar de zm sper sa iti placa : 194.67.195.79:27015