| cosminvalerian a întrebat:

Care imi da si mie un site de unde sa descarc un game creator? funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Eu ti-am zis de game creator! Nu mi-ai dat funda! Uite aici link de unde sa descarci : http://www.platinumarts.net/ccount/click.php?id=57. Imi datorezi 2 fundite! xD

9 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Baietel daca vrei sa creezi un joc bun iti trebuie cel putin o placa Nvidia din seria Quadro care costa putin peste 30 milioane http://www.emag.ro/......000-PB.Asa ca mai bine lasa game creator pe baza expertilor.

| chronoStrix a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Da' cine a zis ca vrea sa creeze un joc bun? Lasa-l sa se joaca in programe!

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru chronoStrix):

Ok scuze...Eu imi permit Quadro si i7 si nu ma laud dar ai dreptate lasa-l sa se joace in programe.

| chronoStrix a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Bravo tie! Daca iti permiti. Eu nu imi permit si totusi am invatat sa umblu la pc destul de bine(cu toate ca am un pc neperformant). Asa am invatat si eu, jucandu-ma!

| cosminvalerian explică (pentru chronoStrix):

Sunt un copil(10 ani), si chiar am invatat bine sa umblu din joaca.Am invatat mai multe chestii.

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru chronoStrix):

Eu nu trebuie sa ma "joc" ca sa invat ceva.Pur si simplu intreb persoane cu facultate ca sa invat mai bine.Stiu din ce in ce mai mult si nu e necesar sa ma "joc" ca sa invat.Plus ca toti banii mei ii dau in pc.Dai tu 75 milioane in cutia de tabla si sa vezi cum e.Pe mine ma pasioneaza si mai ales sunt gamer cu experienta.

| chronoStrix a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Mmmda! Gamer cu experienta? Si ma rog ce fel de jocuri joci tu? Miniclip? xD Apropo... Cati ani ai de ai atat de multa experienta?

| chronoStrix a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Lasa-mi ID-ul tau de messenger sa putem discuta!

| cosminvalerian explică:

Uite si id-ul meu daca il vrei stefan_hurmuzachi