| AlbertG a întrebat:

Care imi face si mie un cont pe Matrixmt2? Va rog facetim. Care a reusit sa imi faca sa imi trimita contul pe id: hp_2001_albert

3 răspunsuri:
| AlbertG explică:

Dar nu merge

| TheSupreme a răspuns:

Poti sa faci singur aici :http://193.84.20.230/hen/index.php?s=register

La account pui un nume si la sf o cifra ( Ex: alexandra1)
Name : (alexandra1)
Paswword parola pe care-o vr si la sf pui o cifra( alexandra1)
Password wiederholen: reintroduci parola
E-Mail: adresa de mail
E-Mail wiederholen: reintroduci adresa
Löschcode: aicea pui 7 caractere care trebuie sa fie cifre si litere ( ex: asd1234)
Sicherheitsfrage: daca lasi prima intrebare ( name der mutter=numele mamei) pui si u ce vr
Captcha: vezi ca este un cod mai micut acolo (format din 6 cifre) si vezi ca langa este un ghenar mic si acolo pui codul acela ( din cele 6 cifre)
Registrierung fehlgeschlagen: bitte alle Felder richtig angeben ( daca-ti apare asta sus dupa ce ai facut toate alea inseamna ca nu ai "scris toate campurile" adica nu le-ai scris corect si inregistrarea a esuat)
Account erfolgreich angelegt. Sie können sich nun anmelden. ( daca apare asta inseamna ca te-ai inregistrat si te poti loga)
Nu stiu daca intelegi tot ce am scris... Acolo unde in dreapta scrie ((4-16 Zeichen (nur a-Z, 0-9) ) este obligatoriu sa bagi de la 4-16 caractere care trebuie sa fie LITERE SI CIFRE nu litere SAU CIFRE

| c0ton a răspuns:

Nu stiu dar ma sperie poza ta de profil