| MGBogdan a întrebat:

Care imi poate spune un server de samp roleplay red county/bone county.Caut de o gramada de timp.

2 răspunsuri:
| daryus2221 a răspuns:

Nu prea sunt servere de Samp RolePlay ce sunt pe sate (Gen Red Country sau ce ai mai zis) Dar daca vrei si altceva poti intra pe server.ro-roleplay.com:7777, ca sa ai un cont trebuie sa treci testul de pe siteul lor ( http://www.ro-roleplay.com/ ) Dai click pe " Fa-ti cont acum!".

Daca ai nevoie de ajutor la test da-mi un reply aici. :)

| MGBogdan explică (pentru daryus2221):

Este o intrebare:Levelul minim pe care un jucator trebuie sa-l aibe, ca sa poti sa-l jefuiesti este? 3, 5 sau 1