| cavalerul11 a întrebat:

Care imi spune cum sa dezactivezi hack shield pe metin2 ro de cand a pus hackshildul nou niciun hack numai merge cel ce imi zice cum sal dezactivez i dau fundita din prima

Răspuns Câştigător
| GhostAlin a răspuns:

Raspuns: http://www.youtube.com/watch?v=mC5ryUUjKYo bft!

16 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Merg hackuri, am vazut si la alti jucatori. Ca sa dezactivezi hackshieldul trebuie sa fii hacker. Nu prea stiu eu cum sa-l dezactivez, dar ca sa devii hacker in primul rand trebuie sa stii engleza.

| Kreatoru a răspuns:

Http://www.filehost.ro/30149430/Metin2MultyHack_banjo_rar/

Ultimul hack creat de banjo e ceva mai tare ca bob deoarece aici merge teleportul si trade hack pe private.

Pt ro are destule auto pick fish bot metin shercher[cauta si bate metine in ahrta selectata] etc

| GhostAlin a răspuns:

Apropo ce hackuri folosesci?

| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

| costisuruniuc a răspuns (pentru ToxicMind1):

straight face trebuie dat 3 euro pe el

| marijoanatox384c a răspuns:

Raspunsul tau aici...http://metin2ro-yang-hack-update2013.yolasite.com/ în sfârşit un hack de yang care merge pe metin2 ro:X e noua versiune deja am făcut 5kk :X:X:X

| mihalachecosmindaniel a răspuns:

Deci Frate Nu mi-a venit sa cred cand am vazut ca MA-M MBOGATIT PESTE NOAPTE LOL! http://yangitemfreemetin2ro.yolasite.com/

| Petrescu_Stefan_1996 a răspuns:

Si in cat timp iti da cadoul?!