| zahamanu a întrebat:

Care imi spune cum sa dezactivezi hack shield pe metin2 ro dau funda! postati videouri sau siteuri de unde pot lua!

Răspuns Câştigător
| allexboss0 a răspuns:

Nu poti sa dezactivezi hshield! poti sa il stergi dar nu mai porneste jocul! dar se poate trece foarte usor peste hshield! stiu pe 10 hack-uri funcionabile pentru ro (n-am hack trade )! am de yang doar ca nu va da yang! vil arunca si puteti desena cu yang chestii am si hack de furat drop! si altele! daca vrei da-mi add allex_boss0

| zahamanu explică (pentru allexboss0):

Ti-am dat add acceptama

1 răspuns: